menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Błąd Bieszyńskiego 24-05-2007

Nie rozumiem jego ruchu, decyzji. Może mieć taki a nie inny pogląd na sprawę, ale dlaczego pojechał i stanął w szeregu obrońców Edwarda Mazura w USA przeciwko reprezentantom rządu polskiego? Znam poglądy Ryszarda Bieszyńskiego na tę sprawę. I to zanim aresztowano Mazura. Przyznam, że w jakieś tam części ma rację, i nie dotyczy to jak od wczoraj przekazują media wyłącznie wdowy po Marku Papale. Choć jeśli tak miało wyglądać przesłuchanie. Kartka papieru i długopis i lepiej niech się pani przyzna, to skandal.

Stanowisko, przemyślenia Bieszyńskiego powinno być zaprezentowane w Polsce, a nie w USA.

Teraz czytam o tym, że wrabiał Małgorzatę Papałę. Słyszę w rozmowach, że musiał wziąć kasę od obrony Mazura, bo jak inaczej wytłumaczyć jego zachowanie, pyta mnie kilku rozmówców? W tym jego znajomych. Nie chce mi się w to wierzyć. Wielu myślących tak jak on ludzi nie akceptuje jego decyzji.

Teraz po powrocie będzie miał na karku ABW, które nie zwolniło go z tajemnicy służbowej. Zapomniał się o to zwrócić?

A po procesie ekstradycyjnym pójdzie w świat: Po przerwie obrona przedstawiła kilka swoich „dowodów”. Wśród nich znalazło się oświadczenie samego Edwarda Mazura. Oskarżony polonijny biznesmen odrzucił wszystkie oskarżenia kierowane pod jego adresem. Między innymi stwierdził, iż podczas policyjnego okazania jako jedyny stanął w garniturze, ponadto był o kilkanaście lat starszy od pozostałych uczestników policyjnej konfrontacji. Asa z rękawa wyciągnęło oskarżenie. Zorganizowano telekonferencję z polskimi prokuratorami, podczas której przesłano zdjęcie z okazania. Sędzia zdecydował się dopuścić dowód w sprawie i wszyscy zobaczyli, iż Mazur ubrany był w czerwony sweter, a nie garnitur. Podważyło to wiadygodność oświadczenia binzesmena oskarżonego o zlecenie zabójstwa Marka Papały.(http://progressforpoland.com)

Zresztą to nie jedyne rozmijanie się Edwarda Mazura z prawdą.

Dlaczego Ryszard Bieszyński postanowił dokonać ułańskiej szarży na czołgi?


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
bieszynski
Autor: ws
2007-05-25 02:39:07
Przeciez to SB-ek. SB-ek jesli nie klamie to tylko po to abyśmy mu wierzyli kiedy klamie.
Zdaje sie że Pana spreparowali.
Pozdro

Bo tak właśnie działa cały ten agenturalno-mafiny system....
Autor: FFWD
2007-05-25 10:16:24
co innego się mówi a co innego się robi. Ale jak pod tyłkiem gorąco to wtedy dopiero wyłazi kto za kim. "Wszystkie ręce na pokład" jak to zgrabnie ujął były prezio. Ten pan dostał zlecenie i je wykonuje reszta to kamuflaż. Wybrał Pan chyba najtrudniejszy z możliwych temat na film. Czekamy na poniedziałek i paczkę ze Słizerlendu. Będzie wybuch czy tylko dym ? Widziałem Pana w superstacji ale nie cały wywiad, się kurka spóźniłem. Pozdrawiam.

ciekawe
Autor: i
2007-05-25 16:44:04
... jaka racja usprawiedliwia taki błąd. Lub czyja. Powodzenia przy kręceniu filmu..

Mazur
Autor: Koleś
2007-05-25 16:50:01
Kurcze, zaglądać na ten blog... Na wp czy onecie tego nie piszą. A Polacy - jak widać - byli świetnie przygotowani do tej konfrontacji. Gratuluję Panie Ziobro i cała ekipo która prowadzi tą sprawę!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS