menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwa e-maile od byłego UOP-owca 25-05-2007

Przedwczoraj: „Widzę, że Papapła znowu w łaskach??? Mimo wszystko mam jakieś wrażenie, że jest propaganda jednej wersji. Jak Bieszczyński był w ABW i UOP to był dobry a teraz esbek??? Lansuje sie jedną tezę a ciągle nie bada różnych wątków. Dziwne.”

Wczoraj: „No cos mi sie widzi że niech choć ktoś poda MOTYW tej zbrodni. Tylko to. A tu nic. Dupa. Raz heroina raz kokaina ale z czasem wszystko pęknie. Pozdrawiam”


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Panie Sylwestrze,
Autor: hmmm
2007-05-26 11:31:34
a może warto spojrzeć na to w ten sposób: Min. Sprawiedliwości doskonale wie jakie są efekty dochodzenia, tropy itp. I doskonale wie, że wyjaśnienie tej sprawy (dowiedzenie czegokolwiek) będzie graniczyło z cudem - są tylko poszlaki i bardzo miękkie dowody. Doskonale wie również, że wśród bardzo prawdopodobnych wątków są także takie bardzo niemedialne oraz te które mogłyby by "zabrudzić" wizerunek generała. Co zrobić w sytuacji kiedy każda wersja jest równie prawdopodobna i każda równie trudna do udowodnienia ?
Wybrać tę najwygodniejszą politycznie.


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS