menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwa e-maile od byłego UOP-owca 25-05-2007

Przedwczoraj: „Widzę, że Papapła znowu w łaskach??? Mimo wszystko mam jakieś wrażenie, że jest propaganda jednej wersji. Jak Bieszczyński był w ABW i UOP to był dobry a teraz esbek??? Lansuje sie jedną tezę a ciągle nie bada różnych wątków. Dziwne.”

Wczoraj: „No cos mi sie widzi że niech choć ktoś poda MOTYW tej zbrodni. Tylko to. A tu nic. Dupa. Raz heroina raz kokaina ale z czasem wszystko pęknie. Pozdrawiam”


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Panie Sylwestrze,
Autor: hmmm
2007-05-26 11:31:34
a może warto spojrzeć na to w ten sposób: Min. Sprawiedliwości doskonale wie jakie są efekty dochodzenia, tropy itp. I doskonale wie, że wyjaśnienie tej sprawy (dowiedzenie czegokolwiek) będzie graniczyło z cudem - są tylko poszlaki i bardzo miękkie dowody. Doskonale wie również, że wśród bardzo prawdopodobnych wątków są także takie bardzo niemedialne oraz te które mogłyby by "zabrudzić" wizerunek generała. Co zrobić w sytuacji kiedy każda wersja jest równie prawdopodobna i każda równie trudna do udowodnienia ?
Wybrać tę najwygodniejszą politycznie.


Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS