menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

M jak miłość 31-05-2007

Zawsze po wyjściu z pokoju redakcyjnego Piotra Pytlakowskiego, lub po wspólnej jeździe jego samochodem marynarka idzie do czyszczenia lub ląduje w ogrodzie do wietrzenia. Reszta do prania. Jest kilka osób, która może palić przy mnie do woli. Ważniejsi są od nałogu, zapachu nikotyny, którego nie znoszę. To dla nich trzymam w domu popielniczkę.

Czytam, że prawie każdy Polak obejrzał "M jak miłość". Właśnie wyemitowano 500 odcinek. Przynajmniej jeden odcinek serialu od początku jego emisji w 2000 roku obejrzało ponad 35,1 mln osób (97,2 proc.) powyżej 4. roku życia.

Kiedy byłem na wręczaniu Telekamer, gdy  prezentowano gwiazdy serialu Telekamer, pytałem kto to? Myślano, że żartuję, ale ja naprawdę nie obejrzałem ani jednego odcinka tego serialu.  Przyznam jednak, że posiadam ręcznik z napisem "M jak miłość."

Wieczorem Przemek Wojciechowski z TVN wyciągnął mnie pod Dworzec Centralny. Wraca do tematu pedofilów.

Właśnie czytam, że sprawa doktora G. opatrzona został kryptonimem "Mengele". Rozumiem, że łapówkarz, ale porównywać go do obozowego lekarskiego kata. Słów brakuje.

 Na zdjęciu. Biurko dziennikarza śledczego, Piotra Pytlakowskiego.


(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Jak się pan uchował w Polsce?
Autor: Chicagowianka z Podhala :)
2007-05-31 03:07:54
Trochę filmów pana oglądałam, czytuję pana i to jest możliwe. Dobrze, ze się pan do ręcznika przyznał. Chciałabym móc kiedyć poznać pana. Ale pan na pewno ciągle w ogrodzie z kosiarką, bo ma dość ludzi.

M jak miłość
Autor: Jerzy Pilipczuk
2007-05-31 06:52:11
Też nie znoszę palenia i tez nie oglądałem ani sekundy serialu "M jak miłość". W ogóle nie znoszę seriali. Życzę powodzenia w "śledztwie" na temat Papały i we wszystkioch zamierzeniach. W takich jak Pan nadzieja.

Doktor G.
Autor: boskitadeo
2007-05-31 20:50:32
Panie Latkowski mengele przegięcie i tu pełna zgoda.Ale dlaczego nie czytam i nie słyszę od Was dziennikarzy potępienia doktora G .kiedy w trakcie operacji pan G.wychodzi na imprezę bo był telefon od kolesi ? A reakcja pana G. że wacik został w sercu pacjenta ? Jak byśmy to odbierali gdyby to ktoś nam bliski był w tym czasie na stole operacyjnym i zmarł w wyniku zaniedbania tego pana . A w tych przypadklach tak właśnie było.

?
Autor: franek
2007-06-12 21:06:44
czy aby na pewno sprawa doktora G. nosiła kryptonim "Mengele"? Czy tylko, zostało to tak napisane, tam, gdzie Pan czytał? Czy Pan, taki dziennikarski pistolet [pisze to bez ironii, mam dla Pana szacunek], nie nauczył sie jeszcze, ze informacje podane w tym publikatorze, należy dokładnie sprawdzić? No może z wyjątkiem wiadomości sportowych...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS