menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nowotwór PRL i III RP z przerzutem na IV RP 01-06-2007

Geralt, prawicowy bloger, pisze o tragicznej sytuacji, która dotknęła jego rodzinę: „Cóż za tragiczny zbieg okoliczności. w dniu gdy minister Religa operowane miał płuco, moja ciotka otrzymała wyniki wstępnych badań. Nowotwór płuc.

Pocieszałem ją, że trzeba to jeszcze zdiagnozować, powtórzyć badania, pobrać wycinki i takie tam (ponoć dawna gruźlica ma takie samo echo jak nowotwór). Uwierzyła. Poszła dziś zapisać się na wizytę i badania. Jeden lekarz ją wyśmiał, drugi zapisał na 24 czerwca i to tylko dlatego, że stryj ma wówczas wizytę i ustąpił jej miejsca.

To ja mam KURWA pytanie, jak to możliwe, że Religa dowiedział się w poniedziałek a w czwartek był już po zabiegu??? Dlaczego pana ministra nie wyśmiano i nie zapisano w JEBANĄ kolejkę oczekujących na śmierć?”

http://geralt.blox.pl/html

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Byli i bedą uprzywilejowani
Autor: lorka
2007-06-01 22:59:39
Czy liczył na to, że politycy IV RP mają razem z nami, karnie stać w kolejkach do lekarza specjalisty?

Kto czytał Sapkowskiego ten wie, że ...
Autor: FFWD
2007-06-02 02:31:04
wiedźminy tak mają a najbardziej jeden o imieniu Geralt. Są bardzo mądrzy ale nie łapią czasem najprostszych spraw. A Urban powtarzał w koło Macieju, że "rząd się sam wyżywi". Smutno się robi kiedy się zestawi frazesy polityków z rzeczywistością. Po to się ludziska garną do koryta żeby z niech chłeptać a nie żeby się na nie gapić. Jaki by nie był człek to jeśli wlazł na górę to jest na górze a nie na dole. Przecież się k... nie rozdwoi jak to mawiała pewna żaba w pewnym kawale. Yenefer o tych sprawach wiedziała wszystko a Geralt wiecznie w obłokach. Ale za to siekać potrafi jak nikt. Smutna sprawa prosto z życia jakich setki co dzień. A politycy politykują.

No cóż....
Autor: Venissa
2007-06-02 20:10:35
W pełni rozumiem Geralta....


http://venivenissa.blogspot.com/2007/06/bukiel-hitlerem.html

skurwysynstwo w bialy dzien
Autor: zonk
2007-06-04 20:12:52
w koncu w konstytucji pisze, ze wszyscy jestesmy rowni, a jesli nie tam to na pewno na karcie praw czlowieka ;), ale kto by sie tym przejmowa, rzady kolesiow to sa

ja w ogole sie zdziwilem, ze go chcieli zoperowac, przeciez nie byl w stanie agonalnym ani wymagajacym natychmiastowej pomocy, no i nawet mimo protestow wcisnal sie na liste

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS