menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kant na pół miliona? 12-06-2007

Mariusz Łapiński zaczął pisać bloga. Podesłał mi link. Wreszcie zajrzałem. Przeczytałem intrygujące słowa Łapińskiego: „Słowo o Chorzowie, w nawiązaniu do poprzedniego maila, nie dziwię się, że w Chorzowie i na Śląsku kasa chorych funkcjonowała dobrze, ale pragnę zauważyć, że kosztem innych kas. Śląska Kasa Chorych wykazała, że ma ponad 500 tys. więcej ubezpieczonych niż rzeczywiście miała, dzięki temu miała 500 mln lokat bankowych, a obok Dolnośląska Kasa Chorych zbankrutowała, gdzie większość szpitali upadła finansowo”

Kto za tym stał?

http://lapinski.blog.pl/


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Czy to prawda?
Autor: Tatamaxa
2007-06-15 17:09:47
Jakoś nie ufam spaślakom z SLD... Czy Łapiński pisze prawdę czy tylko chce dokopać Sośnierzowi?

Minister Wasserman nie uznaje wyroków sądowych
Autor: piotrskalski
2007-06-17 18:54:44
Na stronie Ministerstwa Zdrowia w dziale walki z korupcją zawieszony jest raport o korupcji w ochronie zdrowia, przygotowany przez doradcę koordynatora ds. służb specjalnych. W nim jest duży akapit dotyczacy mnie, Deszczyńskiego i Naumana jako przykładu korupcji na podstawie doniesień "Rzeczpospolitej". Problem tylko w tym, że sąd, włącznie z sądem najwyższym stwierdził, że była to nieprawda. Zaś sprawy Deszczyńskiego wszczete na podstawie doniesień gazety zostały przez prokuraturę umorzone. Kilka dni temu Nauman w sprawie tzw. afery sprzętowej wygrał ponownie w apelacji z tą gazetą.
Wysłałem list od min. Wassermana z dokumentacją i z prośbą o usunięcie nieprawdziwych informacji z raportu, czekam na jego efekty.
http://lapinski.blog.pl/

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS