menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kant na pół miliona? 12-06-2007

Mariusz Łapiński zaczął pisać bloga. Podesłał mi link. Wreszcie zajrzałem. Przeczytałem intrygujące słowa Łapińskiego: „Słowo o Chorzowie, w nawiązaniu do poprzedniego maila, nie dziwię się, że w Chorzowie i na Śląsku kasa chorych funkcjonowała dobrze, ale pragnę zauważyć, że kosztem innych kas. Śląska Kasa Chorych wykazała, że ma ponad 500 tys. więcej ubezpieczonych niż rzeczywiście miała, dzięki temu miała 500 mln lokat bankowych, a obok Dolnośląska Kasa Chorych zbankrutowała, gdzie większość szpitali upadła finansowo”

Kto za tym stał?

http://lapinski.blog.pl/


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Czy to prawda?
Autor: Tatamaxa
2007-06-15 17:09:47
Jakoś nie ufam spaślakom z SLD... Czy Łapiński pisze prawdę czy tylko chce dokopać Sośnierzowi?

Minister Wasserman nie uznaje wyroków sądowych
Autor: piotrskalski
2007-06-17 18:54:44
Na stronie Ministerstwa Zdrowia w dziale walki z korupcją zawieszony jest raport o korupcji w ochronie zdrowia, przygotowany przez doradcę koordynatora ds. służb specjalnych. W nim jest duży akapit dotyczacy mnie, Deszczyńskiego i Naumana jako przykładu korupcji na podstawie doniesień "Rzeczpospolitej". Problem tylko w tym, że sąd, włącznie z sądem najwyższym stwierdził, że była to nieprawda. Zaś sprawy Deszczyńskiego wszczete na podstawie doniesień gazety zostały przez prokuraturę umorzone. Kilka dni temu Nauman w sprawie tzw. afery sprzętowej wygrał ponownie w apelacji z tą gazetą.
Wysłałem list od min. Wassermana z dokumentacją i z prośbą o usunięcie nieprawdziwych informacji z raportu, czekam na jego efekty.
http://lapinski.blog.pl/

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS