menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

J&S na festiwalu w Opolu 16-06-2007

Na festiwalu  w Opolu w koncercie „Premiery”Mario Szabo zaśpiewał nastrojową piosenkę „Jak natchnieni”, do której słowa ułożył Jacek Cygan a muzykę skomponował Wiaczesław Smołokowski.

Źródło informacji RK w czasie powrotu z ogólnopolskiej konferencji "Misje Czwartej Władzy - Dziennikarstwo Śledcze", która odbywała się w Krakowie. Miejsce pozyskania bar Warsu.


(5) komentarzy / + dodaj komentarz
Zaskoczony
Autor: lokis
2007-06-16 21:51:58
Utwór dobry, tylko głos wokaliście z tremy zżarło

Poza talentem trzeba mieć kase
Autor: Bea
2007-06-16 23:04:33
Jak sie ma taką kasę to i Cygana tekst można kupić, zapłacić za teledysk

Informacja czy przygana ?
Autor: R. D.
2007-06-17 16:10:19
Odnosze wrażenie że to drugie, bo o ile wiem wymieniona tu spółka piosenek nie komponuje. Więc pisanie o tej foimie jest w Pana Autora stylu, rzucic błotem a nuż coś się przylepi.

Ironii pan nie wychwycił?
Autor: karolcia
2007-06-17 16:40:21
Niczego poza ironią nie zauwazyłam. Tytuł przekorny w konwencji wpisu. A program Konfrontacja Latkowskiego o JS był jedynym rzetelnym spojrzeniem na sprawę.

JS i słuzby niszczą polską piosenkę
Autor: Salon42
2007-06-17 17:00:52
Wierzejski w reaktywowanej komisji Orlenowskiej zacznie dochodzić wpływu J&S na festiwal w Opolu, na szołbiznes muzyczny. Pozdrowienia dla autora. Ironiczność wpisu zrozumiałem.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS