menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Papież ofiarą politycznej poprawności
Tłumy islamistów szargające wizerunkiem papieża Benedykta XVI. Podpalenia kościołów katolickich. Karcące słowa tureckiego premiera. Dystansujące się od papieża artykuły w prasie europejskiej. I milczenie europejskich polityków. Tak ochoczy do uchwał potępiających niesprawiedliwość, nietolerancje parlament europejski, także milczy. Więcej uwagi poświęcił więzieniom CIA w Europie.

Dlaczego milczy nasz prezydent i premier, którzy tak ochoczo przecież lubią przebywać w bliskości Benedykta XVI. Dochodzą tylko jakieś echa półsłówek i dyplomatycznych zawijasów.

Brak reakcji, poparcia papieża w sporze z islamem przez polityków europejskich, to przykład najgorzej rozumianej poprawności politycznej. Bali się wyjść na rasistów? Ksenofobów? Zdumiewa pobłażanie polityków na tak zmasowany atak na papieża. Czy aż tak są już słabi? Czy aż tak sparaliżował ich strach przed konfrontacją, z którą i tak już przychodzi nam żyć? Tylko ślepiec i głupiec nie widzi nowej krucjaty nawracania niewiernej Europy, katolików. I nie mam tu na myśli wyłącznie ekstremistów islamskich, których tak poprawnie polityczne media izolują od tej reszty dobrego islamu. Czy zrobiono badania populacji świata Islamu, by powiedzieć nam, że tylko 10 procent stanowią zwolennicy ekstremizmu islamskiego? A może jest ich więcej? Ilu jest tych, którzy naprawdę nie zgadzają się z dżihadem? Po której stronie jest większość? Wiemy? Nie wiemy. A może boimy się powiedzieć sobie prawdę? Proponuję się wybrać do kraju islamskiego i tam zacząć krzewić religię katolicką lub swój europejski styl życia, by poznać otwartość, tolerancję świata Islamu. Politycy jednak robią dobrą minę do złej gry. Nie oszukają rzeczywistości. Prędzej czy później przyjdzie zapłacić nam za to kolejne wysokie rachunki.

Dżihad islamistów stał się faktem. To nie tylko ekstremiści islamscy, ale w ogóle świat Islamu chce nam odebrać prawo do naszej cywilizacji, do takiego a nie innego stylu życia, w który wpisana jest wolność i swoboda. Pisząc te słowa mam świadomość, że od razu moje poglądy uznane zostaną przez poprawnie politycznych ludzi za ekstremalne. Tak się przecież nie mówi, tak nie wypada. Inna sprawa, że my w Polsce uznajemy, że jakby ten problem, spór, nas nie dotyczył. Tymczasem tak nie jest. Porozmawiajcie szczerze z naszymi polskimi przyjaciółmi wyznawcami Allacha? Zagośćcie w ich domach, a poznacie zupełnie inną twarz ludzi, których zaledwie od czasu do czasu mijacie w największych miastach w Polsce.

Felieton opublikowany na łamach dziennika Metropol 26.09.2006
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS