menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Literatura

PAMIĘTAM JAK
Do napisania tego utworui zainspirowały mnie "I Remember" Joe Brainarda" i "Je Me Soviens" Georgesa Pereca.
Przy lekturze należy wiedzieć,że narrator urodził się w Polsce, w Elblągu, w roku 1966.
Czasoprzestrzeń podyktowana przez pamięć rozciąga się od 1968? 1969? do roku 1987.

MĘŻCZYŹNI BEZ TWARZY
Opowiada o trójce bohaterów (dwójka Polaków i Niemiec) ukrywających się na wschodzie przed wymiarem prawa.

WOZACY
Przedstawiają obraz ciągle "egzotycznego" środowiska, nie mającego odbicia w polskiej literaturze. Akcja rozgrywa się w środowisku kurierów kradzionych samochodów. Główny bohater powieści zostaje zatrzymany w związku z podwójnym morderstwem. Wypuszczony z braku dowodów ucieka z Polski, przemierzając szlak prowadzący przez Niemcy, Szwecję, Finlandię, Rosję i Litwę. Powieść oparta została na zdarzeniach mających miejsce w rzeczywistości; nieobcych mojej osobie.

CZARNY STYCZEŃ

Akcja dzieje się współcześnie w Warszawie i Gdańsku. Bohaterem jest młody mężczyzna, o przeszłości kryminalnej, prowadzący obecnie spokojne życie; wraz z pojawieniem się dawnego przyjaciela, zostaje wplątany w historię, niszczącą jego dotychczasową egzystencję. "Czarny styczeń" to klasyczny czarny kryminał.

TYLKO NIE O MIŁOŚCI
Współczesna powieść o reporterze prasowym, wolnym strzelcu, piszącym reportaż o prostytucji na wschodzie Europy. O granicach miłości i przyjaźni.

KANIBALE

SZPITAL DLA WARIATÓW

PUZZLE ANNY

ZOSTAWIĆ PARYŻ

POEZJA



menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS