menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Literatura

PAMIĘTAM JAK
Do napisania tego utworui zainspirowały mnie "I Remember" Joe Brainarda" i "Je Me Soviens" Georgesa Pereca.
Przy lekturze należy wiedzieć,że narrator urodził się w Polsce, w Elblągu, w roku 1966.
Czasoprzestrzeń podyktowana przez pamięć rozciąga się od 1968? 1969? do roku 1987.

MĘŻCZYŹNI BEZ TWARZY
Opowiada o trójce bohaterów (dwójka Polaków i Niemiec) ukrywających się na wschodzie przed wymiarem prawa.

WOZACY
Przedstawiają obraz ciągle "egzotycznego" środowiska, nie mającego odbicia w polskiej literaturze. Akcja rozgrywa się w środowisku kurierów kradzionych samochodów. Główny bohater powieści zostaje zatrzymany w związku z podwójnym morderstwem. Wypuszczony z braku dowodów ucieka z Polski, przemierzając szlak prowadzący przez Niemcy, Szwecję, Finlandię, Rosję i Litwę. Powieść oparta została na zdarzeniach mających miejsce w rzeczywistości; nieobcych mojej osobie.

CZARNY STYCZEŃ

Akcja dzieje się współcześnie w Warszawie i Gdańsku. Bohaterem jest młody mężczyzna, o przeszłości kryminalnej, prowadzący obecnie spokojne życie; wraz z pojawieniem się dawnego przyjaciela, zostaje wplątany w historię, niszczącą jego dotychczasową egzystencję. "Czarny styczeń" to klasyczny czarny kryminał.

TYLKO NIE O MIŁOŚCI
Współczesna powieść o reporterze prasowym, wolnym strzelcu, piszącym reportaż o prostytucji na wschodzie Europy. O granicach miłości i przyjaźni.

KANIBALE

SZPITAL DLA WARIATÓW

PUZZLE ANNY

ZOSTAWIĆ PARYŻ

POEZJAmenuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS